ElisionDesign

Moebel Living Šedý dřevěný konferenční stolek Romario 56 cm

Akční výrobek Moebel Living Šedý dřevěný konferenční stolek Romario 56 cm od společnosti s úžasnou pověstí Moebel Living jednoduše najdete právě opravdu výhodně. Momentálně k dispozici za 3 064 Kč.
EAN: 4250243587950
Moebel Living Šedý dřevěný konferenční stolek
Koupit hned »
Značka: Moebel Living
3 064

Stylový konferenční stolek Romario zaujme na první pohled svým industriálním designem. Masivní deska z akátového dřeva v šedém odstínu a kovové žebrování podnože vytváří atraktivní kontrast, který do vašeho domova vnese průmyslový nádech. Díky ruční výrobě s sebou stolek Romario přináší osobitý design, kterému neodoláte. Stolek se skvěle hodí do moderních interiérů s industriálními prvky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 40 cm. Průměr 56 cm. Deska Akátové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Barva Šedá. Materiál Kov. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. .