Moebel Living Masivní akátový TV stolek Daisy 165 x 40 cm

Masivní televizní stolek Daisy je krásným a originálním kouskem pro váš interiér. Stolek je ručně vyráběn z masivního... více informací »
Moebel Living Masivní akátový TV stolek
Značka: Moebel Living
17 441 Kč
Koupit hned »
Masivní televizní stolek Daisy je krásným a originálním kouskem pro váš interiér. Stolek je ručně vyráběn z masivního...

Masivní televizní stolek Daisy je krásným a originálním kouskem pro váš interiér. Stolek je ručně vyráběn z masivního akátového dřeva se zachováním přírodního odstínu. Černá podnož a úchytky pak jen podtrhují celkový průmyslový vzhled stolku, který navíc nabízí praktický úložný prostor ve formě polic a jedné velké zásuvky. Televizní stolek Daisy skvěle doplní váš interiér.

NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 60 cm. Hloubka 40 cm. Šířka 165 cm. Korpus Masivní akátové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . .

Tento diskontní kousek Moebel Living Masivní akátový TV stolek Daisy 165 x 40 cm od dodavatele se skvělou pověstí Moebel Living jde nakoupit právě zde extra se slevou! Akční cena od 17 441 Kč.