ElisionDesign

Moebel Living Set dvou sheeshamových konferenčních stolků Estico 65/75 cm

Výjimečný produkt Moebel Living Set dvou sheeshamových konferenčních stolků Estico 65/75 cm od dodavatele s dobrým jménem Moebel Living lze získat právě nyní na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Teď v akci 9 932 Kč.
EAN: 4250243590974
Moebel Living Set dvou sheeshamových konferenčních
Koupit hned »
Značka: Moebel Living
9 932

Jedinečný set dvou konferenčních stolků Estico vyniká jednoduchým designem a osvědčeným materiálovým spojením. Masivní přírodní deska ze sheeshamového dřeva, ošetřeném transparentním lakem, je usazená na kovové podnoži lakované černou barvou a společně tak tvoří dokonalou kombinaci. Stolky Estico ocení všichni milovníci neotřelého a zároveň praktického funkčního nábytku.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 75/65 cm. Výška 40/35 cm. Hloubka 75/65 cm. Tloušťka desky 16 mm. Deska Masivní sheesham. dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov.