Arbyd Matně bílá dubová kancelářská skříň s nikou Thor 180 x 70 cm

Stylová kancelářská skříň Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního,... více informací »
Arbyd Matně bílá dubová
Značka: Arbyd
9 396 Kč
Koupit hned »
Stylová kancelářská skříň Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního,...

Stylová kancelářská skříň Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního, odolného laminátu, který se skvěle hodí do moderních kanceláří s vysokými nároky na odolnost proti opotřebení. Matně bílá barva a dubový dekor dodávají skříňce osobitost a styl. Kovové úchytky doladí celkový vzhled skříně. Skříň disponuje 3 uzavíratelnými prostornými policemi, a 5 výklenky (neboli nikami), kam pohodlně uložíte veškerý váš inventář. Dolaďte svou kancelář k dokonalosti s produkty Thor. Produkty z této série jsou vyrobeny v tuzemsku a při jejich výrobě byl kladen důraz na kvalitu. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.

Další parametry: Výška 180 cm. Šířka 70 cm. Hloubka 33 cm. Korpus Laminát. Dekor stěn Dub Sonoma. Dvířka Matně bílý laminát. Úchytky Lakovaný kov. Podnož Lakovaný kov. Barva Bílá. Barva Přírodní.

Tento zlevněný kus Arbyd Matně bílá dubová kancelářská skříň s nikou Thor 180 x 70 cm od společnosti s dlouholetou tradicí Arbyd lze pořídit tady výhodně. Nyní za 9 396 Kč.