Arbyd Matně bílý dubový kancelářský kontejner Thor 42,2 x 56,2 cm

Stylový kancelářský kontejner Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního,... více informací »
Arbyd Matně bílý dubový kancelářský kontejner Thor 42
Značka: Arbyd
3 456 Kč
Koupit hned »
Stylový kancelářský kontejner Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního,...

Stylový kancelářský kontejner Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního, odolného laminátu, který se skvěle hodí do moderních kanceláří s vysokými nároky na odolnost proti opotřebení. Matně bílá barva a dubový dekor dodávají kontejneru osobitost a styl. Kovové úchytky doladí celkový vzhled kontejneru. Kontejner disponuje 3 prostornými zásuvkami, kam pohodlně uložíte veškerý váš inventář. Příjemným bonusem je možnost první zásuvku uzamknout a nedovolit tak vniknutí jiné osoby k vašim cenným dokumentům. Dolaďte svou kancelář k dokonalosti s produkty Thor. Produkty z této série jsou vyrobeny v tuzemsku a při jejich výrobě byl kladen důraz na kvalitu. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.

Další parametry: Výška 56,5 cm. Šířka 42,2 cm. Hloubka 56,5 cm. Korpus Laminát. Dekor stěn Dub. Dekor přední strany Matně bílý laminát. Úchytky Lakovaný kov. Podnož Plast. Barva Bílá. Barva Přírodní.

Hodně prodávaný produkt Arbyd Matně bílý dubový kancelářský kontejner Thor 42,2 x 56,2 cm od známého výrobce Arbyd jednoduše najdete momentálně za báječnou cenu! Teď za akční cenu 3 456 Kč.