Arbyd Matně šedá dubová kancelářská skříň s nikou Thor 180 x 70 cm

Stylová kancelářská skříň Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního,... více informací »
Arbyd Matně šedá dubová kancelářská skříň s nikou
Značka: Arbyd
9 396 Kč
Koupit hned »
Stylová kancelářská skříň Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního,...

Stylová kancelářská skříň Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního, odolného laminátu, který se skvěle hodí do moderních kanceláří s vysokými nároky na odolnost proti opotřebení. Matně šedá barva a dubový dekor dodávají skříňce osobitost a styl. Kovové úchytky doladí celkový vzhled skříně. Skříň disponuje 3 uzavíratelnými prostornými policemi, a 5 výklenky (neboli nikami), kam pohodlně uložíte veškerý váš inventář. Dolaďte svou kancelář k dokonalosti s produkty Thor. Produkty z této série jsou vyrobeny v tuzemsku a při jejich výrobě byl kladen důraz na kvalitu. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.

Další parametry: Výška 180 cm. Šířka 70 cm. Hloubka 33 cm. Korpus Laminát. Dekor stěn Dub Sonoma. Dvířka Matně šedý laminát. Úchytky Lakovaný kov. Podnož Lakovaný kov. Barva Šedá. Barva Přírodní.

Tento kvalitní a levný výrobek Arbyd Matně šedá dubová kancelářská skříň s nikou Thor 180 x 70 cm od přední společnosti Arbyd pořídíte aktuálně na našich stránkách trvale výhodně! Nyní získáte od 9 396 Kč.