Okrově červený kovový stůl Fermob Bellevie 196×90 cm

Díky svým velkorysým rozměrům, rafinovanému a odvážnému stylu je tento kovový stůl ideální pro celou rodinu, pro... více informací »
Okrově červený kovový stůl Fermob Bellevie 196x90 cm
Značka: Fermob
47 976 Kč
Koupit hned »
Díky svým velkorysým rozměrům, rafinovanému a odvážnému stylu je tento kovový stůl ideální pro celou rodinu, pro...

Díky svým velkorysým rozměrům, rafinovanému a odvážnému stylu je tento kovový stůl ideální pro celou rodinu, pro občerstvení, hry s dětmi nebo večeři s přáteli.  Tento zahradní stůl je vyroben z hliníku a je nejen lehký, ale také velmi odolný na venkovní použití. Stůl je vyráběn prvotřídních materiálů a je testován tak, aby splňoval standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá ze stolu ideálního společníka.

Pozn.: Možnost výběru konstrukce ze 24 barev dle vzorníku.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Šířka 90 cm. Hloubka 196 cm. Výška 74 cm. Hmotnost 29 kg. Deska Hliník. Podnož Hliník. Barva Červená. Materiál Hliník. . .

Tento levný produkt Okrově červený kovový stůl Fermob Bellevie 196x90 cm od známého dodavatele Fermob lze získat zrovna dnes za nejnižší cenu. Nabídka již od 47 976 Kč.