Tmavě zelená kovová lavice Fermob Bellevie

Venkovní lavice Bellevie s geometrickými tvary a měkkými křivkami může pojmout až čtyři osoby. Lehkost a stabilitu zajišťuje... více informací »
76Tmavě zelená kovová lavice Fermob Bellevie
Značka: Fermob
19 800 Kč
Koupit hned »
Venkovní lavice Bellevie s geometrickými tvary a měkkými křivkami může pojmout až čtyři osoby. Lehkost a stabilitu zajišťuje...

Venkovní lavice Bellevie s geometrickými tvary a měkkými křivkami může pojmout až čtyři osoby. Lehkost a stabilitu zajišťuje hliníková konstrukce. Lavici můžete umístit samostatně na zahradu nebo jako kombinaci společně s dalšími produkty ze stejné kolekce. Lavice je vyráběna prvotřídních materiálů a je testována tak, aby splňovala standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá ze stoličky ideálního společníka.

Pozn.: Možnost výběru konstrukce ze 24 barev dle vzorníku.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Šířka 53,6 cm. Hloubka 161 cm. Výška 81 cm. Hloubka sedu 41 cm. Výška sedu 44 cm. Hmotnost 18 kg. Sedák Hliník. Podnož Hliník. Barva Zelená. Materiál Hliník.

Tento kvalitní a levný kus Tmavě zelená kovová lavice Fermob Bellevie s osvědčenou značkou Fermob jednoduše naleznete právě za extra cenu. Aktuálně za 19 800 Kč.