ElisionDesign

Hoorns Dřevěný zahradní stůl s lavicemi Tabelo 206 x 145 cm

Kvalitní a žádaný produkt Hoorns Dřevěný zahradní stůl s lavicemi Tabelo 206 x 145 cm od našeho známého výrobce Hoorns můžete najít právě teď u nás za rozumné peníze! Aktuálně v akci za 34 606 Kč.
EAN: 8714713136018
Hoorns Dřevěný zahradní stůl s lavicemi Tabelo
Koupit hned »
Značka: Hoorns
34 606

Zahradní jídelní stůl Hubert si zamilujete na první pohled. Deska stolu je z masivního exotického dřeva v krásném přírodním odstínu. Dřevo je díky svému specifickému zpracování odolnější vůči vlhkosti a nepotřebuje údržbu po celé desetiletí. Podnož stolu je z černě lakovaného kovu zaujme zajímavou geometrickou konstrukcí, která podtrhuje celkově moderní vzhled stolu. Velkou výhodou jsou i vestavěné lavice. Jídelní stůl Hubert se hodí na každou zahradu a terasu. Při delším nepoužívání doporučujeme stůl přikrýt nebo ho umístit do krytého prostoru.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 206 cm. Hloubka 145 cm. Šířka sedu 26,6 cm. Deska Exotické dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Venkovní použití Ano. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov.