ElisionDesign

Hoorns Černá masivní komoda Elder 100 x 42 cm

Kvalitní výrobek Hoorns Černá masivní komoda Elder 100 x 42 cm od skvělé a známé značky Hoorns najdete teď za skvělou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 16 636 Kč.
EAN: 8714713077915
Hoorns Černá masivní komoda Elder 100
Koupit hned »
Značka: Hoorns
16 636

Robustní komoda Elder je vyrobená z masivního borovicového dřeva upraveného speciální kartáčovou metodou, díky které je dřevu ponechána jeho struktura.   Tato úprava doladěna černým lakem dodává komodě elegantní neotřelý vzhled, který je umocněn kovovou podnoží a originálním kovovým zavíráním. Své místo Elder najde v různých typech moderních interiérů, do kterých přinese svěží nádech.

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 140,5 cm. Šířka 100 cm. Hloubka 41,5 cm. Šířka dvířek 50 cm. Korpus Masivní dřevo (borovice, lak). Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Do 100 cm. .