ElisionDesign

Hoorns Bílá masivní šatní skříň Komiti

Oblíbený a kvalitní výrobek Hoorns Bílá masivní šatní skříň Komiti originál od značky Hoorns dostanete v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Pouze nyní za 19 033 Kč.
EAN: 8714713017294
Hoorns Bílá masivní šatní
Koupit hned »
Značka: Hoorns
19 033

Cítíte ten nádech industrialismu a retra? Šatní skříň Komiti čerpá inspiraci v průmyslovém designu minulých let a stane se tak originálním a nápaditým doplňkem každého interiéru. Skříň je vyrobena z masivního borovicového dřeva a její úložný prostor je v každé části členěn do třech polic. Hledáte-li kvalitní a prostornou šatní skříň, která má osobitý styl, je pro vás Komiti tou správnou volbou.

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 186 cm. Šířka 123 cm. Hloubka 40 cm. Dveře Masivní borovicové dřevo. Korpus Masivní borovicové dřevo. Barva Bílá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Od 121 do 150 cm. . .