ElisionDesign

Hoorns Set šedé látkové zahradní pohovky a teakového stolku Tenerife

Tento nejprodávanější produkt Hoorns Set šedé látkové zahradní pohovky a teakového stolku Tenerife od výrobce s dlouholetou historií Hoorns máte možnost koupit bezpečně online trvale výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 61 032 Kč.
EAN: 8715322711238
Hoorns Set šedé látkové zahradní pohovky
Koupit hned »
Značka: Hoorns
61 032

Set zahradního nábytku Tenerife je vhodný pro venkovní i vnitřní použití. Představuje ideální volbu pro vaši zimní zahradu, terasu i pergolu. Najdete v něm pohovku a praktický konferenční stolek. Na výrobu nábytku bylo použito certifikované teakové FSC dřevo z udržitelných lesů s kontrolovanou těžbou. Set je dodáván včetně pohodlných polštářů s voděodolnými potahy šedé barvy. Díky setu Tenerife si můžete užít venkovní posezení s rodinou a přáteli stylově a v maximálním pohodlí.

Pozn.: Pro udržení venkovního nábytku z teakového dřeva v optimálním stavu je vhodné jej pravidelně udržovat pomocí vhodných pečujících přípravků. Nečistěte teakové dřevo příliš velkým množstvím vody, protože to způsobí, že dřevní vlákna vyniknou a nábytek velmi zdrsní. Čalounění je vyplněno standardní pěnou. To znamená, že polštáře nemůžete nechat venku. Tyto polštářky vždy skladujte na suchém místě, chráněném před slunečním zářením. Zabráníte tak pronikání UV záření nebo plísní do polštářů. Chraňte nábytek před deštěm a zimou plastovou fólií nebo ochranným krytem. Pokud je to možné, je lepší nechat nábytek přezimovat v interiéru. Vždy dbejte na to, aby nábytek nestál v louži vody. Voda se do nábytku vsákne a po chvíli zanechá stopy. Tyto skvrny není vždy snadné odstranit. Ostatní skvrny odstraňte neutrálním mýdlem. Nepoužívejte chemikálie ani vysokotlaké čističe.

Další parametry: Šířka 222 cm. Hloubka 222 cm. Výška 68 cm. Výška sedu 47 cm. Šířka sedu 210 cm. Hloubka sedu 50 cm. výška stolku 42 cm. Šířka stolku 145 cm. Hloubka stolku 70 cm. Deska stolku Teakové dřevo.