Arbyd Dubový elektrický kancelářský stůl Thor 155 x 70 cm s černou podnoží

Proč celý den při vaší práci strávit v nepříjemné sedací poloze, když při ní můžete i stát? Díky výškově... více informací »
Arbyd Dubový elektrický kancelářský stůl
Značka: Arbyd
9 891 Kč
Koupit hned »
Proč celý den při vaší práci strávit v nepříjemné sedací poloze, když při ní můžete i stát? Díky výškově...

Proč celý den při vaší práci strávit v nepříjemné sedací poloze, když při ní můžete i stát? Díky výškově nastavitelnému stolu Thor můžete snadno a rychle změnit pozici kdykoliv během dne. Jedná se o jednoduchý, avšak velice účinný způsob, jak předcházet zdravotním potížím spojených se sedavým zaměstnáním. Stůl Thor je ideálním řešením pro všechny, kterým stačí menší pracovní plocha či jsou při zařizování domácích kanceláří omezeni svým prostorem. Kovová podnož ve tvaru T je velice pevná a dodává tak stolu patřičnou stabilituStolová deska je vyrobena z odolného lamina v dubovém dekoru, které se skvěle hodí do moderních kanceláří s vysokými nároky na odolnost proti opotřebení. Stůl je vybaven elektronickým samozvedacím systémem, který umožní libovolné nastavení výšky stolu. Stůl se skvěle hodí do moderních kanceláří i domácích pracoven. Celá řada Thor je ručně vyráběná a pochází z Tuzemska.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.

Další parametry: Min. výška 62,5 cm. Šířka 155 cm. Hloubka 70 cm. Max. výška 128 cm. Elektricky nastavitelný Ano. Tloušťka desky 18 mm. Max. nosnost 100 kg. Rychlost zdvihu 30 mm/s. Počet motorů 2. Deska Laminát (DTDL).

Zajímavý produkt Arbyd Dubový elektrický kancelářský stůl Thor 155 x 70 cm s černou podnoží od značky Arbyd je k získání momentálně ve výprodejové akci! Nabídky od 9 891 Kč.