Tmavě šedý zahradní set dvou pohovek, rohové pohovky a podnožky Bizzotto Piver

Set designových zahradních pohovek a podnožky Bizzotto Piver v tmavě šedém barevném provedení zaujme svým moderním a... více informací »
Tmavě šedý zahradní set
Značka: Bizzotto
137 903 Kč
Koupit hned »
Set designových zahradních pohovek a podnožky Bizzotto Piver v tmavě šedém barevném provedení zaujme svým moderním a...

Set designových zahradních pohovek a podnožky Bizzotto Piver v tmavě šedém barevném provedení zaujme svým moderním a minimalistickým stylem. Designu pohovek dominují geometrické tvary, které z nich činní výrazný a atraktivní kousky, které je možné libovolně kombinovat a přestavovat. Dvě podélné pohovky si je možné zcela přizpůsobit, díky otočným a odnímatelným opěradlům. Pro maximální komfort pohovek jsou k dispozici i menší polštářky. Podnožku je možné používat i jako další místo na sezení, nebo jako šikovný odkládací stolek. Látkové čalounění je nejen možné odejmout, ale navíc je i odolné proti vodě a UV záření.

Další parametry: Šířka pohovky 200/90 cm. Výška pohovky 32/32 cm. Hloubka pohovky 90/90 cm. Výška podnožky 32 cm. Šířka podnožky 90 cm. Hloubka podnožky 90 cm. Rozměry opěradla 32/32 x 69/90 x 36/90 cm. Čalounění Látka (100% polypropylen). Odolnost UV záření, voda. Barva Šedá.

Často hledaný produkt Tmavě šedý zahradní set dvou pohovek, rohové pohovky a podnožky Bizzotto Piver od předního výrobce Bizzotto pohodlně nakoupíte na našich stránkách za extra cenu. Právě lze objednat jen za 137 903 Kč.