Tmavě hnědý keramický zahradní jídelní stůl Bizzotto Mason 220 x 100 cm s chromovou podnoží

Tento stylový a minimalistický zahradní jídelní stůl Bizzotto Mason upoutá vaši pozornost svým jednoduchým, ale... více informací »
Tmavě hnědý keramický zahradní jídelní stůl
Značka: Bizzotto
30 491 Kč
Koupit hned »
Tento stylový a minimalistický zahradní jídelní stůl Bizzotto Mason upoutá vaši pozornost svým jednoduchým, ale...

Tento stylový a minimalistický zahradní jídelní stůl Bizzotto Mason upoutá vaši pozornost svým jednoduchým, ale zároveň působivým designem.  Deska stolu je z keramiky se vzorem tmavého dřeva. Tmavá hnědá barva desky je zvýrazněna hliníkovým rámem a podnoží. Stůl poskytuje místo až pro 8 osob. Bizzotto Mason  se skvěle hodí do komerčních i nekomerčních prostorů.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 74 cm. Šířka 220 cm. Hloubka 100 cm. Deska Keramika. Tloušťka desky 1 cm. Podnož Lakovaný kov (hliník). Počet míst k sezení 8. Barva Hnědá. Barva Šedá. Materiál Keramika.

Tento velmi oblíbený kus Tmavě hnědý keramický zahradní jídelní stůl Bizzotto Mason 220 x 100 cm s chromovou podnoží od značky s dlouholetou historií Bizzotto máte možnost sehnat na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Aktuálně v akci za 30 491 Kč.