Set tří bílých zahradních květináčů Bizzotto Merkur

Květináče Merkur jsou stylovou ozdobou navozující pocit klidu a pohody. Skvěle doplní váš vintage interiér, zahradu či... více informací »
Set tří bílých zahradních
Značka: Bizzotto
4 499 Kč
Koupit hned »
Květináče Merkur jsou stylovou ozdobou navozující pocit klidu a pohody. Skvěle doplní váš vintage interiér, zahradu či...

Květináče Merkur jsou stylovou ozdobou navozující pocit klidu a pohody. Skvěle doplní váš vintage interiér, zahradu či terasu. Sada tří květináčů je vyrobena z jílu, přírodního materiálu, díky kterému je každý kus exkluzivní, s jedinečnými tóny a strukturami. Nemusíte se bát je použít pro vaše venkovní rostliny, protože jsou odolné vůči vodě a UV zářeníUvnitř každého květináče je malý otvor s víčkem pro odtékání vody.

V případě nepotřeby, doporučujeme přikrývat či umístit do krytého exteriéru.

Další parametry: Výška 24/34/49,5 cm. Šířka 19/26,5/36 cm. Hloubka 18/25/36,5 cm. Hlava Jílové vlákno. Barva Bílá. Barva Šedá. Materiál Keramika. . . .

Oblíbený výrobek Set tří bílých zahradních květináčů Bizzotto Merkur od oblíbené značky se zárukou kvality Bizzotto můžete nakoupit momentálně za super peníze! Aktuálně stojí u nás 4 499 Kč.