ElisionDesign

Hoorns Černá borovicová knihovna Mathi 200 x 150 cm

Kvalitní a levný produkt Hoorns Černá borovicová knihovna Mathi 200 x 150 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Hoorns snadno naleznete právě za super peníze! Nyní za akční cenu 31 051 Kč.
EAN: 8714713092598
Hoorns Černá borovicová knihovna Mathi 200
Koupit hned »
Značka: Hoorns
31 051

Knihovna Mathi je vyrobená z masivního borovicového dřeva lakovaného do černého odstínu. Zajímavým detailem, který jistě oceníte, jsou posuvné dveře s prostorem pro uložení knih, fotek a jiných dekorací. Lehká inspirace skandinávksým stylem a nadčasová konstrukce vnese do interiéru vašeho obývacího pokoje i jídelny originální a stylový prvek, který bude i díky velkorysému úložnému prostoru praktickým pomocníkem.  

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 200 cm. Šířka 150 cm. Hloubka 46,5 cm. Korpus Borovicové dřevo. Povrchová úprava matná. Police Borovicové dřevo. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Od 121 do 150 cm. .