Hoorns Koňakově hnědá látková třímístná pohovka Twilight 230 cm

Nadčasová třímístná pohovka Twilight s látkovým čalouněním splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i... více informací »
Hoorns Koňakově hnědá látková třímístná
Značka: Hoorns
41 917 Kč
Koupit hned »
Nadčasová třímístná pohovka Twilight s látkovým čalouněním splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i...

Nadčasová třímístná pohovka Twilight s látkovým čalouněním splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design. Její robustní provedení inspirované retrem zaručí, že se pohovka stane dominantou každého interiéru, zatímco pohodlný sedák zajistí to nejvyšší pohodlí při sezení. Zamilujte si jedinečný styl pohovky Twilight a dejte chvílím odpočinku a relaxace nový rozměr.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Další parametry: Výška 77 cm. Šířka 230 cm. Hloubk 93 cm. Výška sedu 45 cm. Hloubka sedu 63 cm. Čalounění Látka (100% polyester). Podnož Lakované březové dřevo. Martindale 100.000. Barva Hnědá. Materiál Látka.

Tento neodolatelný kousek Hoorns Koňakově hnědá látková třímístná pohovka Twilight 230 cm od populárního výrobce Hoorns je k dispozici na našich stránkách nyní se slevou! Nyní pořídíte za 41 917 Kč.