Kave Home Teakový kulatý konferenční stolek LaForma Glenda 55 cm

Konferenční stolek LaForma Glenda je kvalitní stolek s deskou z masivního teakového dřeva v přírodní barvě. Deska má navíc... více informací »
Kave Home Teakový kulatý konferenční stolek LaForma
Značka: LaForma
4 753 Kč
Koupit hned »
Konferenční stolek LaForma Glenda je kvalitní stolek s deskou z masivního teakového dřeva v přírodní barvě. Deska má navíc...

Konferenční stolek LaForma Glenda je kvalitní stolek s deskou z masivního teakového dřeva v přírodní barvě. Deska má navíc prakticky zvýšenou hranu a její oblé, jemné linie si zkrátka zamilujete na první pohled. Stolek se skvěle hodí do moderních či klasických interiérů, a to především díky nadčasovému designu.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 36 cm. Šířka 55 cm. Hloubka 55 cm. Výška podnože 32 cm. Tloušťka desky 4 mm. Hmotnost 4,5 Kg. Deska Masivní teakové dřevo. Podnož Masivní teakové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv.

Tento vynikající kousek Kave Home Teakový kulatý konferenční stolek LaForma Glenda 55 cm od dodavatele zboží Kave Home můžete získat již dnes ve výhodné akci. Výhodně za cenu 4 753 Kč.