Kave Home Černý skleněný rozkládací jídelní stůl LaForma Theone 160-210 x 90 cm

Designový jídelní stůl LaForma Theone si zamilujete na první pohled. Stůl Theone vás uchvátí díky skleněné desce a v... více informací »
Kave Home Černý skleněný rozkládací
Značka: LaForma
27 218 Kč
Koupit hned »
Designový jídelní stůl LaForma Theone si zamilujete na první pohled. Stůl Theone vás uchvátí díky skleněné desce a v...

Designový jídelní stůl LaForma Theone si zamilujete na první pohled. Stůl Theone vás uchvátí díky skleněné desce a v kombinaci s černě lakovanou kovovou podnoží bude perfektně ladit do moderního interiéru. Příjemnou vlastností je možnost rozložit stůl až do délky 210 cm a pohodlně tak pohostit i více hostů. Designově zakroucená podnož dodá stolu na originalitě a osobitosti. Stůl se skvěle hodí do komerčních i nekomerčních prostorů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 76 cm. Šířka 160-210 cm. Hloubka 90 cm. Deska Lakované MDF. Vrchní deska Tvrzené sklo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Sklo. . .

Tento kvalitní a žádaný kus Kave Home Černý skleněný rozkládací jídelní stůl LaForma Theone 160-210 x 90 cm od dodavatele kvalitních produktů Kave Home máte možnost najít na našich stránkách za výhodné peníze. Nabídky od 27 218 Kč.