ElisionDesign

Černý kovový zahradní bistro stůl HOUE Circum 74 cm

Hodně oblíbený produkt Černý kovový zahradní bistro stůl HOUE Circum 74 cm od skvělé a známé značky Houe získáte tady a teď za báječnou cenu. Pouze nyní za 12 930 Kč.
EAN: 5714098014232
Černý kovový zahradní bistro stůl HOUE
Koupit hned »
Značka: Houe
12 930

HOUE  Circum je krásný zahradní bistro stůl, který zaujme svým neobyčejným designem. Deska z lakovaného hliníku je ozvláštněna děrovaným vzorem, díky kterému dochází k okamžitému odtoku dešťové vody z povrchu stolku. Desku doplňuje lakovaná ocelová podnož – spolu vytvářejí atraktivní spojení, které ozvláštní vaši zahradu, terasu či interiér. Stolek se skvěle hodí také na terasy kaváren a bister.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 74 cm. Šířka 74 cm. Hloubka 74 cm. Hmotnost 8,5 kg. Deska Lakovaný hliník. Podnož Lakovaná ocel. Designér Henrik Pedersen. Rozměr balíku 90x78x15 cm. Barva Černá. Materiál Hliník.