Pestrobarevné plastové zahradní lehátko HOUE Click

Ve slevě produkt Pestrobarevné plastové zahradní lehátko HOUE Click pocházející od značky Houe můžete najít tady a teď právě až neuvěřitelně levně. Nabídky od 12 144 Kč. EAN: 5714098003281
Pestrobarevné plastové zahradní lehátko HOUE
Značka: Houe
12 144 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Zahradní lehátko HOUE Click zaujme svým moderním vzhledem, který je laděný v severském stylu. Pohodlný sedák z plastových lamel, bambusové područky a kovová podnož společně tvoří unikátní kousek nábytku. Příjemnou vlastností je možnost polohovat lehátko do dvou poloh. Pouhým přesunem své váhy jednoduše zvolíte zda zůstanete v sedě, nebo si odpočinek užijete v leže. Lehátko je vhodné do exteriérového prostředí – skvěle se hodí například k bazénu. V sérii Click najdete také židle, křesla a podnožky, takže vaše venkovní posezení může být perfektně sladěné.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 90 cm. Šířka 64 cm. Hloubka 180 cm. Výška sedu 32 cm. Hmotnost 13 kg. Sedák Plastové lamely. Podnož Lakovaná ocel. Područky Bambus. Rozměr balíku 150x63x102,5 cm. Designér Henrik Pedersen.