House Doctor Stříbrné kovové závěsné světlo Volumen 54 cm

Kovové světlo Volumen vás zaujme svým netradičním a industriálním stylem. Světlo je závěsné a perfektně doladí industriální... více informací »
House Doctor Stříbrné kovové závěsné
Značka: House Doctor
15 076 Kč
Koupit hned »
Kovové světlo Volumen vás zaujme svým netradičním a industriálním stylem. Světlo je závěsné a perfektně doladí industriální...

Kovové světlo Volumen vás zaujme svým netradičním a industriálním stylem. Světlo je závěsné a perfektně doladí industriální nádech v kuchyni, jídelně či v jiných místnostech moderního interiéru. Světlo Volumen je vyrobené z kovového stínidla a dostatečně dlouhého kabelu pro zavěšení kamkoliv. Žárovka není součástí balení.

Pozn.: Přívodní kabel není schován pod krytkou, ale je veden bokem. Žárovka není součástí balení.

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha.

Další parametry: Průměr stínidla stínidla 54 cm. Výška stínidla 60 cm. Stínidlo Stříbrný kov. Světelný zdroj 1x E27 max. 60w. Délka kabelu 2,6 m. Zavěšení Kabel. Barva Stříbrná. Materiál Kov. . .

Ve slevě kousek House Doctor Stříbrné kovové závěsné světlo Volumen 54 cm od dodavatele se skvělou pověstí House Doctor jde nakoupit na našich stránkách teď právě opravdu levně. Nyní získáte od 15 076 Kč.