Scandi Černý keramický jídelní stůl Skyline 160 x 90 cm

Moderní keramický jídelní stůl Skyline zaujme svou jedinečnou kombinací. Jídelna se díky němu promění v útulné místo.... více informací »
Scandi Černý keramický jídelní stůl Skyline
Značka: Scandi
18 181 Kč
Koupit hned »
Moderní keramický jídelní stůl Skyline zaujme svou jedinečnou kombinací. Jídelna se díky němu promění v útulné místo....

Moderní keramický jídelní stůl Skyline zaujme svou jedinečnou kombinací. Jídelna se díky němu promění v útulné místo. Kovová podnož je řešena jedinečným, kříženým způsobem, jenž produkt dostane o stupeň výš. Deska je vyrobena ze sklokeramického materiálu, který zaručí odolnost. Pořiďte si tento originální kus designového nábytku, který ozvláštní i vaší domácnost.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 75,5 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 90 cm. Deska Sklo/Keramika. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Sklo. Materiál Mramor. . .

Tento skvělý produkt Scandi Černý keramický jídelní stůl Skyline 160 x 90 cm od top značky Scandi jednoduše najdete zde za výprodejovou cenu! Cena již od 18 181 Kč.