Kave Home Černá kovová vitrína LaForma Trixie 143 x 70 cm

Elegantní vitrína La Forma Trixie ukazuje krásu a sílu ve svém celokovovém provedení. Čtyři police zajistí prostorné... více informací »
Kave Home Černá kovová vitrína LaForma Trixie
Značka: LaForma
21 408 Kč
Koupit hned »
Elegantní vitrína La Forma Trixie ukazuje krásu a sílu ve svém celokovovém provedení. Čtyři police zajistí prostorné...

Elegantní vitrína La Forma Trixie ukazuje krásu a sílu ve svém celokovovém provedení. Čtyři police zajistí prostorné úložiště pro váš inventář. Svou dokonalost ukazuje především díky proskleným vroubkovaným bočním stěnám a dveřím, které vitríně dodají na originalitě a osobitosti. Vitrína se hodí nejen do klasicky orientovaných interiérů.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 143 cm. Šířka 70 cm. Hloubka 41 cm. Dvířka Tvrzené sklo. Boční stěny Tvrzené sklo. Korpus Černě lakovaný kov. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Kov. .

Super produkt Kave Home Černá kovová vitrína LaForma Trixie 143 x 70 cm od dodavatele s dlouholetou historií Kave Home jednoduše získáte právě nyní extra výhodně. Momentálně k dispozici za 21 408 Kč.