ElisionDesign

Dubový rozkládací jídelní stůl Woodman Kungla 170 x 90 cm

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Dubový rozkládací jídelní stůl Woodman Kungla 170 x 90 cm od skvělé značky Woodman je dostupný právě za skvělou cenu. V akci za 9 573 Kč.
EAN: 171111501012
Dubový rozkládací jídelní stůl Woodman Kungla
Koupit hned »
Značka: Woodman
9 573

Designový rozkládací stůl Kungla od značky Woodman je stylovým a praktickým doplňkem v moderních, ale i klasických interiérech. Deska stolu z dubové dýhy v přírodní barvě je doplněná podnoží z masivního březového dřeva a jako celek vypadá velmi stylově a jednotně. Ve složeném stavu využijete praktickou skřínku a zásuvku umístěné na boční straně a při rozložení se nabízí hned několik možností využití. Díky skladnosti tento stůl perfektně využijete především v interiérech s nedostatkem prostoru.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 170/90 cm. Hloubka 90/35 cm. Deska Dubová dýha. Podnož Masivní březové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Materiál podnože Dřevo. . .