Moebel Living Tmavě šedá sametová jídelní židle Pierre

Elegantní jídelní židle Pierre zaujme svým neobyčejným designem. Příjemné čalounění ze sametové látky s designovým... více informací »
Moebel Living Tmavě šedá
Značka: Moebel Living
3 605 Kč
Koupit hned »
Elegantní jídelní židle Pierre zaujme svým neobyčejným designem. Příjemné čalounění ze sametové látky s designovým...

Elegantní jídelní židle Pierre zaujme svým neobyčejným designem. Příjemné čalounění ze sametové látky s designovým prošíváním vytváří v kombinaci se zlatým kovovým zakončením podnože atraktivní kontrast, který do vašeho interiéru vnese prvek retro stylu. Židle Pierre se navíc hodí nejen do domácnosti, ale i do hhotelů a dalších komerčních prostor.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Šířka 56 cm. Výška 81 cm. Hloubka 57 cm. Čalounění Sametová látka (100% polyester). Podnož Kov. Barva Šedá. Materiál Samet. . . .

Exkluzivní produkt Moebel Living Tmavě šedá sametová jídelní židle Pierre od společnosti s výborným jménem Moebel Living jednoduše získáte momentálně na našich stránkách extra se slevou! Aktuálně za 3 605 Kč.