ElisionDesign

Oranžový kovový odkládací stolek Fermob Alizé Ø 48 cm

Žádaný kus Oranžový kovový odkládací stolek Fermob Alizé Ø 48 cm od značky s dobrým jménem Fermob snadno můžete sehnat na našich stránkách nyní za báječnou cenu! Akční cena od 5 919 Kč.
EAN: FB-8961-45
Oranžový kovový odkládací stolek Fermob Alizé
Koupit hned »
Značka: Fermob
5 919

Celokovový elegantní nízký stolek se perfektně hodí k lehátkům Alizé. Konstrukce stolku je výjimečně lehká a díky tomu ho lze snadno přenášet z místa na místo. Stoly Fermob jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a jsou testovány tak, aby splňovaly standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá ze stolů Fermob ideálního společníka jak do venkovních, tak i do komerčních prostor.

Pozn.: Možnost výběru konstrukce ze 24 barev dle vzorníku.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Průměr 48 cm. Výška 55,4 cm. Hmotnost 3 kg. Deska Hliník. Konstrukce Hliník. Typ barvy 45 – Capucine. Barva Oranžová. Materiál Hliník. Materiál podnože Kov. .