ElisionDesign

Černý kulatý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Solos 86 cm

Zajímavý produkt Černý kulatý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Solos 86 cm od dodavatele s dlouholetou historií Dutchbone lze získat na našich stránkách teď za parádní cenu. Právě teď za cenu 6 133 Kč.
EAN: 8718548049581
Černý kulatý kovový servírovací vozík DUTCHBONE
Koupit hned »
Značka: Dutchbone
6 133

Servírovací vozík DUTCHBONE Solos je praktický společník pro přenášení oblíbeného pití, jídla či pohoštění pro hosty. Elegantní propojení kovové konstrukce a černého skla bude perfektním doplňkem pro váš moderně zařízený interiér. Stolek díky své snadné manipulaci a zamykatelnosti koleček může posloužit nejen jako servírovací vozík, ale také jako odkládací stolek. Skvěle bude ladit ss křesly ze série Sir William

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 64 cm. Průměr 50 cm. Konstrukce Černě lakovaný kov. Deska Černé tvrzené sklo. Barva Černá. Materiál Kov. . . . .