ElisionDesign

Hoorns Šedá dřevěná lavice s úložným prostorem Stero 120 x 50 cm

Tento designový produkt Hoorns Šedá dřevěná lavice s úložným prostorem Stero 120 x 50 cm s pečetí kvality od značky Hoorns jednoduše seženete aktuálně na webu za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně za 19 329 Kč.
EAN: 8714713047598
Hoorns Šedá dřevěná lavice s úložným prostorem
Koupit hned »
Značka: Hoorns
19 329

Lavice Stero nabízí kompaktní rozměry a jednoduchý, ale zároveň praktický design. Jedna z hlavních vlastností borovicového dřeva, ze kterého je lavice vyrobena, je jeho nosnost a udržitelnost. Díky úložným zásuvkám se jedná o perfektní kus nábytku zejména do dětského pokoje, kde lze zásuvky využít jako úložné místo na hračky. Je vyroben z borovicového dřeva, které se pyšní FSC certifikací. Díky té si můžete být jisti, že výroba produktu nezatížila životní prostředí, protože použité dřevo pochází z šetrně obhospodařovaných lesů. 

Pozn: Podsedák není součástí balení. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 36 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 50 cm. Korpus Borovicové dřevo. Vyžaduje montáž Ano. Barva Šedá. Materiál Dřevo masiv. . . .