Tyrkysově modrá sametová dvoumístná pohovka MICADONI ANNITE 160 cm s černou podnoží

Stylové dvoumístná pohovka  MICADONI ANNITE zaujme na první pohled svým neotřelým vzhledem. Velmi příjemné sametové... více informací »
Tyrkysově modrá sametová dvoumístná
Značka: Micadoni
22 255 Kč
Koupit hned »
Stylové dvoumístná pohovka  MICADONI ANNITE zaujme na první pohled svým neotřelým vzhledem. Velmi příjemné sametové...

Stylové dvoumístná pohovka  MICADONI ANNITE zaujme na první pohled svým neotřelým vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění v kombinaci s kovovou podnoží vytváří atraktivní kombinaci, která do vašeho domova vnese elegantní vzhled. Designovým prvkem je krásné prošívání, které křeslu dodá osobitost. Opěrné polštářky zaručí maximální komfort z posezení. Křeslo se skvěle hodí do moderních interiérů komerčních i nekomerčních prostor. Užijte si maximální komfort ve společnosti produktů z řady Annite.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry: Výška 74 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 85 cm. Výška sedu 42 cm. Výška podnože 15 cm. Hloubka sedu 56 cm. Šířka sedu 145 cm. Max. nosnost 250 kg. Rozměr polštáře 60×30 cm. Martindale 100.000.

Často hledaný kousek Tyrkysově modrá sametová dvoumístná pohovka MICADONI ANNITE 160 cm s černou podnoží od výrobce s dlouholetou historií Micadoni je k dostání zde teď za výhodné peníze! Nyní nakoupíte za 22 255 Kč.