ElisionDesign

Pudrově růžový zahradní květináč CEMENTUM CAPIS 13 cm

Oblíbený výrobek Pudrově růžový zahradní květináč CEMENTUM CAPIS 13 cm od spolehlivého výrobce Cementum snadno naleznete momentálně v naši nabídce za výborné peníze. Produkt koupíte teď u nás za 920 Kč.
EAN: CE-010
Pudrově růžový zahradní květináč CEMENTUM
Koupit hned »
Značka: Cementum
920

Stylový květináč CEMENTUM CAPIS zaujme již na první pohled. Celý korpus je vyroben z recyklovaného kameniva, což květináči dodává atraktivitu a odolnost vůči povětrnostním podmínkám, díky čemuž je květináč možné umístit na vaší zahradě či terasu bez ohledu na počasí. Každý kus je originál. Vneste do vašeho interiéru či exteriéru jedinečný vzhled s květináči z řady CAPIS. Květináč CAPIS doporučujeme kombinovat se sukulenty.

Vlivem různorodého materiálu můžou nastat mírné barevné odchylky či prasklinky.

Enviromentálně šetrné betonové květináče jsou vyroben ze 100 % recyklovaného kameniva, který se získává z demolic a rekonstrukcí objektů a nahrzují přírodní kamenivo.

Další parametry: Výška 6,5 cm. Průměr 13 cm. Hloubka 4 cm. Vnitřní průměr 8 cm. Hmotnost 0,95 kg. Korpus 100% recykl. kamenivo. Směs kameniva Cihla, beton směs. Venkovní použití Ano. Odolnost Povětrnost. podmínky. Barva Růžová.