ElisionDesign

Dřevěné puzzle Done by Deer Deer friends

Tento vynikající kousek Dřevěné puzzle Done by Deer Deer friends od kvalitní značky Done by Deer naleznete zrovna dneska ve výhodné akci. Produkt nakoupíte teď u nás za 301 Kč.
EAN: 5712643406655
Dřevěné puzzle Done by Deer
Koupit hned »
Značka: Done by Deer
301

Dřevěné puzzle Deer friends značky Done by Deer má tvar domečku, ve kterém našla domov čtveřice veselých zvířátek – hrošík, krokodýl, slon a žirafa. Každé z nich je jinak zbarveno a má na sobě odlišný vzor, aby co nejvíce zaujalo pozornost vašeho miminka. Díky dřevěným špuntíkům se s nimi bude dětským prstíkům snadno manipulovat a děti si tak budou zábavnou formou zdokonalovat své motorické dovednosti. Deer friends představuje obsáhlou kolekci značky Done by Deer a vy tak můžete tato veselá zvířátka najít i na dětském nádobí, bryndáčcích a spoustě dalších produktech pro vaše ratolesti.

Pozn.: Otírejte vlhkým hadříkem. Všechny produkty Done by Deer jsou testovány, aby vyhovovaly přísným evropským normám, a proto jsou pro děti naprosto bezpečné.

Další parametry: Výška 24 cm. Šířka 20 cm. Puzzle 100% překližka. Norma EN 71 pro hračky. Barva Přírodní. Barva Pestrá. Materiál Překližka. . . .