ElisionDesign

Hoorns Černý policový regál Maya 204 x 126 cm

Tento oblíbený produkt Hoorns Černý policový regál Maya 204 x 126 cm od výrobce s dlouholetou historií Hoorns získáte právě zde za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 18 844 Kč.
EAN: 8714713082834
Hoorns Černý policový regál Maya 204
Koupit hned »
Značka: Hoorns
18 844

Černý policový regál Maya vnese do každého interiéru nápaditost, hravost a originální design. Konstrukce je tvořena kovovými tyčemi, na kterých jsou zajímavě rozmístěné dřevěné police vyrobené z lakovaného borovicového dřeva. Regál Maya navíc nabízí úložný prostor v podobě 2 zásuvek, díky čemuž poskytuje dostatek místa pro všechny vaše nezbytnosti. Zajímavě řešená konstrukce promění všední místnost na mimořádnou.

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Další parametry: Výška 204 cm. Šířka 126 cm. Hloubka 38 cm. Konstrukce Lakovaný kov. Police Lakované borovicové dřevo. Barva Černá. Materiál Kov. Rozpětí Od 121 do 150 cm. . .