Pojízdný plynový gril Cattara Party Window 2+1

Pořiďte si pořádného parťáka pro poctivé letní grilování. Plynový zahradní gril Cattara Window má dvojitý hlavní a jeden boční nerezový... více informací »
Pojízdný plynový gril Cattara Party
Značka: Cattara
5 490 Kč
Koupit hned »
Pořiďte si pořádného parťáka pro poctivé letní grilování. Plynový zahradní gril Cattara Window má dvojitý hlavní a jeden boční nerezový...

Pořiďte si pořádného parťáka pro poctivé letní grilování.

Plynový zahradní gril Cattara Window má dvojitý hlavní a jeden boční nerezový hořák s zapalováním Piezo a plynulou regulací. přímo nad hořáky je umístěn kovový profil, který zabraňuje skapávání tuku mezi plameny a jeho vzplanutí. Zároveň je vybaven systémem Flame Tamer, který zabraňuje přímému ohřevu mřížky plameny hořáku, čímž dochází k výrazně rovnoměrnějšímu vyhřívání celé grilovací, chromovanané, ocelové mřížky se smaltovanou povrchovou úpravou.

Sklopné víko grilu je opatřeno praktickým průzorem, díky kterému je možné sledovat stav grilovaných pokrmů bez otevírání grilu. Gril je vybaven odkládacími poličkami na obou stranách, z nichž jedna je doplněna o boční vařič. Případný tuk skapávající z grilovaného masa stéká po stěnách grilu do odkapávací misky ve spodní části grilu.

Součástí je i spojovací hadice k plynové lahvi a redukční ventil. (plynová láhev musí být postavena mimo gril)

Manipulace s grilem je usnadněná díky 2 kolečkům. Jednotlivé prvky z leštěné oceli jsou pohodlné na úchop. Spodní část grilu je doplněna o praktickou skříňku s rozměry 53 x 68 cm opatřenou dvířky.

Poznámka: Výkon hlavní / boční hořák: 5,5 / 2,5 kW/hod

Tento akční kus Pojízdný plynový gril Cattara Party Window lze pořídit bez problémů tady na stránkách v populární sekci grily! Připravili jsme ještě ostatní kousky z naší sekce za super cenu! Populární výrobce Cattara pro vás připravuje vysoce kvalitní sortiment. A to ještě není vše!

Unikátní produkt Pojízdný plynový gril Cattara Party Window 2+1 od výrobce s dobrým jménem Cattara pořídíte tady teď za extra cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 5 490 Kč.