ElisionDesign

Bílý dubový věšák Woodman Northgate M 175 cm

Nejprodávanější produkt Bílý dubový věšák Woodman Northgate M 175 cm značky Woodman lze pořídit v naší aktuální nabídce za výprodejovou cenu. Akční cena 7 487 Kč.
EAN: 4744448011391
Bílý dubový věšák Woodman Northgate
Koupit hned »
Značka: Woodman
7 487

Tento designový věšák Northgate M od značky Woodman se stane stylovou a praktickou ozdobou vaší předsíně nebo chodby. Rám tohoto designového věšáku je vyrobený z masivního dubového dřeva a odkládací police ve spodní části je z bíle lakovaného melaminu. Spojení čisté bílé barvy s přírodním materiálem dává tomuto kousku nádech skandinávského stylu. Jednotlivé věšáky jsou z chromované oceli a dodávají věšáku na atraktivitě. Tento věšák se hodí do moderně zařízených interiérů světlých barev.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 175 cm. Šířka 45 cm. Hloubka 45 cm. Výška police 23 cm. Police Melamin. Konstrukce Masivní dubové dřevo. Věšáky Chromovaná ocel. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. .