Altavola Tmavě hnědé kovové nástěnné světlo Bray

Nástěnné světlo Bray je osvětlení inspirované industruiálním stylem a rozhodně zaujme na první pohled. Stínidlo je zde nahrazeno kovovou... více informací »
Altavola Tmavě hnědé kovové nástěnné
Značka: Altavola
3 020 Kč
Koupit hned »
Nástěnné světlo Bray je osvětlení inspirované industruiálním stylem a rozhodně zaujme na první pohled. Stínidlo je zde nahrazeno kovovou...

Nástěnné světlo Bray je osvětlení inspirované industruiálním stylem a rozhodně zaujme na první pohled. Stínidlo je zde nahrazeno kovovou konstrukcí, která ukrývá vintage žárovku ještě více umocní industriální ladění tohoto světla. Světlo Bray je vhodné do soukromých i veřejných interiérů, do kterých vnese dostatek světla a také neobyčejný styl a originální atmosféru

Pozn.: Žárovka není součástí balení.

Další parametry: Výška 14 cm. Hloubka 14 cm. Průměr stínidla 12 cm. Světelný zdroj 1 x E27 max. 40 W. Napětí 230 V. Stupeň krytí IP20. Hmotnost 1,8 kg. Stínidlo Lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Kov.

Tento skvělý produkt Altavola Tmavě hnědé kovové nástěnné světlo Bray originál od výrobce Altavola můžete najít právě skutečně výhodně! Výhodně za cenu 3 020 Kč.