ElisionDesign

Hoorns Mosazný konferenční stolek Luten 65×37 cm

Tento velmi oblíbený produkt Hoorns Mosazný konferenční stolek Luten 65x37 cm od skvělého výrobce Hoorns naleznete momentálně na webu napořád výhodně. Aktuálně za super cenu 4 480 Kč.
EAN: 8714713123452
Hoorns Mosazný konferenční stolek Luten
Koupit hned »
Značka: Hoorns
4 480

Působivý konferenční stolek Luten vás zaujme svým stylem a originálním uspořádáním desek. Spodní deska z mosazně lakovaného kovu má nad sebou ještě horní desku, která je z poloviny jen mosazně lakovaným rámem a z druhé poloviny vyrobená z průhledného skla. Podnož skvěle koresponduje se zbytkem stolku, a tak celek působí elegantním nádechem s vintage stylem. Hodí se do klasických interiérů se starožitnými prvky.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 46 cm. Šířka 65 cm. Max. nosnost horní desky 5 kg. Max. nosnost spodní desky 10 kg. Hloubka 37 cm. Průměr horní desky 35 cm. Výška mezi deskami 8 cm. Horní deska Bezpečnostní sklo. Spodní deska Mosazně lakovaná ocel. Podnož Mosazně lakovaná ocel.