Tmavě modrá sametová trojmístná pohovka MICADONI AGATE 183 cm

Trojmístná pohovka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Pohovka připomíná... více informací »
Tmavě modrá sametová trojmístná
Značka: Micadoni
27 012 Kč
Koupit hned »
Trojmístná pohovka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Pohovka připomíná...

Trojmístná pohovka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Pohovka připomíná nadýchaný polštář a přímo vybízí k relaxaci. S AGATE si budete moci užívat své chvilky pro odpočinek naplno a s maximálním pohodlím. Na komfortu přidává i na dotek velmi příjemné čalounění ze sametové látky v tmavě modrém odstínu a dva menší polštáře po bočních stranách pohovky. Černě lakovaná kovová podnož představuje zajímavý kontrast k čalounění pohovky. Díky svému nadčasovému stylu se AGATE skvěle hodí do klasických i moderních interiérů. Pohovku doporučujeme ladit s dalšími produkty z řady MICADONI AGATE.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry: Šířka 183 cm. Výška 100 cm. Hloubka 97 cm. Výška sedu 45 cm. Šířka sedu 170 cm. Hloubka sedu 57 cm. Výška područek 77 cm. Výška podnože 20 cm. Max. nosnost 300 kg. Rozměr polštáře 35 x 55 cm.

Ve slevě produkt Tmavě modrá sametová trojmístná pohovka MICADONI AGATE 183 cm od dodavatele zboží Micadoni lze pořídit u nás teď za zcela nejnižší cenu. Zrovna nyní za cenu 27 012 Kč.