ElisionDesign

Dubový věšák Woodman Magellan 180 cm

Oblíbený a kvalitní produkt Dubový věšák Woodman Magellan 180 cm od známého předního výrobce Woodman jednoduše seženete online téměř zdarma. Aktuálně v akci za 6 471 Kč.
EAN: 4744448011261
Dubový věšák Woodman Magellan
Koupit hned »
Značka: Woodman
6 471

Vysoký dubový věšák Magellan od značky Woodman bude stylovým a zároveň praktickým doplňkem nejen ve vaší předsíniVěšák je vyroben z masivního dubového dřeva a působí tak přírodním vzhledem, který se hodí do většiny moderních, ale i klasicky zařízených interiérů. Věšák je ve spodní části doplněn praktickou bíle lakovanou kovovou policí a vytváří tak zajímavý kontrast. Polici můžete využít například na uložení deštníků.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 180 cm. Šířka 41 cm. Hloubka 41 cm. Konstrukce Masivní dubové dřevo. Police Kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . . .