ElisionDesign

Moebel Living Masivní mangový jídelní stůl Bernard 200×100 cm

Hodně žádaný výrobek Moebel Living Masivní mangový jídelní stůl Bernard 200x100 cm od známé kvalitní značky Moebel Living lze koupit právě nyní za výhodné peníze. Nabídka již od 23 827 Kč.
EAN: 4250243584386
Moebel Living Masivní mangový jídelní stůl
Koupit hned »
Značka: Moebel Living
23 827

Rustikální jídelní stůl Bernard je stůl s charakterem. Díky jedinečnému designu masivní desky z mangového dřeva s parketovým vzhledem je tento stůl neotřelý designový kousek, který dodá vašemu interiéru osobitost a styl. Kovová podnož s průmyslovým vzhledem zajišťuje dobrou stabilitu a přidává stolu na unikátnosti. Bernard bude krásným doplňkem nejen moderních interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Hloubka 100 cm. Výška 78 cm. Šířka 200 cm. Tloušťka desky 40 mm. Deska Mangové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov.