ElisionDesign

Ratanová lavice J-line Emilia 120 cm

Tento vynikající produkt Ratanová lavice J-line Emilia 120 cm s pečetí kvality od značky J-line seženete aktuálně na našich stránkách v bezva akci. Aktuálně stojí u nás 8 293 Kč.
EAN: J-20783
Ratanová lavice J-line Emilia
Koupit hned »
Značka: J-Line
8 293

Ratanová lavice Emilia od značky J-line bezpochyby zapadne do interiérů laděných do venkovského či rustikálního stylu. Lavice je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, a proto je velice stabilní a odolná. Lavicí Emilia doplníte nejen předsíň domova, ale i komerční prostory jako jsou hotelová nebo restaurační zařízení. Doplňte lavici o dekorativní polštáře a zvyšte tím její pohodlnost.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 45,5 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 38 cm. Hmotnost 5 kg. Výška sedu 45 cm. Lavice Ratan, bambus, rákos. Vyžaduje montáž Ne. Barva Přírodní. Materiál Ratan. Materiál podnože Dřevo.