ElisionDesign

Šedé látkové křeslo Softline Noomi

Výjimečný a žádaný produkt Šedé látkové křeslo Softline Noomi od známé kvalitní značky Softline pohodlně nakoupíte tady a teď právě ve výhodné akci! Zboží pořídíte teď u nás za 38 633 Kč.
EAN: SL-2-445
Šedé látkové křeslo Softline
Koupit hned »
Značka: Softline
38 633

S odkazy na větve stromů se jemná podnož zmocňuje horní části křesla Softline Noomi a vytváří silný grafický výraz. Rám je lehký, ale výrazný s moderním tvarem, díky kterému vypadá zaoblená horní část křesla, jako by se vznášela nad podlahou. Ultramoderní křeslo, kde se ocel a látka setkávají v harmonickém a organickém celku. Díky své jedinečnosti a designu získalo křeslo ocenění vítěze German Design Award v roce 2018 a vítěze Good Design Award za rok 2018. Křeslo se díky odolnosti skvěle hodí nejen do komerčních prostor, ale také do domácího prostředí.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnože, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry: Výška 90 cm. Šířka 84 cm. Hloubka 76 cm. Výška sedu 41/45 cm. Designér Susanne Grønlund. Ocenění German Design 2018, Good Design 2017. Martindale 50.000. Čalounění Látka (100% Vlna). Typ látky BLAZER CUZ28. Podnož Lakovaný kov.