Tmavě šedé látkové zahradní křeslo Bizzotto Spawor

Moderní zahradní křeslo Spawor od italské značky Bizzotto si oblíbíte díky osobitému stylu a pohodlí, které nabízí.... více informací »
Tmavě šedé látkové zahradní křeslo Bizzotto
Značka: Bizzotto
22 660 Kč
Koupit hned »
Moderní zahradní křeslo Spawor od italské značky Bizzotto si oblíbíte díky osobitému stylu a pohodlí, které nabízí....

Moderní zahradní křeslo Spawor od italské značky Bizzotto si oblíbíte díky osobitému stylu a pohodlí, které nabízí. Látkové čalounění pro venkovní použití v tmavě šedé barvě je odolné proti UV záření a odráží vodu. Nemusíte se tak bát v létě nechat křeslo na vaší terase nebo zahradě. Látkový potah je možné v případě potřeby sejmout. Na křesle oceníte i jeho šířku a nadýchaný tvar, který přímo vybízí k chvilce pro relaxaci a krátkému odpočinku. Křeslo se hodí do moderně zařízeného exteriéru.

Pozn.: Pro delší životnost výrobku doporučujeme v exteriéru přikrývat.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 64 cm. Šířka 90 cm. Hloubka 87 cm. Výška sedu 32 cm. Čalounění Látka (100% polypropylen). Odolnost UV záření, voda. Barva Šedá. Materiál Látka. . .

Tento exkluzivní výrobek Tmavě šedé látkové zahradní křeslo Bizzotto Spawor od oblíbené značky se zárukou kvality Bizzotto máte možnost nakoupit aktuálně na webu za nejnižší cenu! Cenově vychází na 22 660 Kč.