Černé sametové křeslo MICADONI ANNITE s černou podnoží

Stylové křeslo MICADONI ANNITE zaujme na první pohled svým neotřelým vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění v kombinaci s... více informací »
Černé sametové křeslo MICADONI ANNITE s
Značka: Micadoni
13 930 Kč
Koupit hned »
Stylové křeslo MICADONI ANNITE zaujme na první pohled svým neotřelým vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění v kombinaci s...

Stylové křeslo MICADONI ANNITE zaujme na první pohled svým neotřelým vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění v kombinaci s kovovou podnoží vytváří atraktivní kombinaci, která do vašeho domova vnese elegantní vzhled. Designovým prvkem je krásné prošívání, které křeslu dodá osobitost. Opěrný polštářek zaručí maximální komfort z posezení. Křeslo se skvěle hodí do moderních interiérů komerčních i nekomerčních prostor. Užijte si maximální komfort ve společnosti produktů z řady Annite.

Další parametry: Výška 74 cm. Šířka 90 cm. Hloubka 85 cm. Výška sedu 42 cm. Výška podnože 15 cm. Hloubka sedu 56 cm. Šířka sedu 65 cm. Max. nosnost 150 kg. Rozměr polštáře 60×30 cm. Martindale 100.000.

Oblíbený a kvalitní výrobek Černé sametové křeslo MICADONI ANNITE s černou podnoží od oblíbené značky se zárukou kvality Micadoni seženete právě teď skutečně výhodně! Nyní zakoupíte za 13 930 Kč.