Nordic Design Černý kovový pracovní stůl Alf s dřevěnou deskou 160 x 78 cm

Pracovní stůl Alf zaujme svým minimalistickým provedením. Jednoduché zpracování z dubové dýhy v kombinaci s černě lakovaný... více informací »
Nordic Design Černý kovový pracovní stůl Alf
Značka: Nordic Design
26 100 Kč
Koupit hned »
Pracovní stůl Alf zaujme svým minimalistickým provedením. Jednoduché zpracování z dubové dýhy v kombinaci s černě lakovaný...

Pracovní stůl Alf zaujme svým minimalistickým provedením. Jednoduché zpracování z dubové dýhy v kombinaci s černě lakovaný kovem vytváří atraktivní spojení, díky kterému se stůl skvěle hodí do moderních skandinávských interiérů. V desce je „skrytý“ otvor pro kabel, který nejen podporuje pohodlí lidí pracujících za počítačem, ale také předchází chaosu. Alf nabízí dvě přihrádky pro uložení dokumentů. Designový pracovní stůl Alf je ideální pro malé byty nebo dětské pokoje.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 76 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 78 c. Deska Dubová dýha. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Barva Přírodní. Materiál Kov. Materiál Dýha. .

Ve slevě výrobek Nordic Design Černý kovový pracovní stůl Alf s dřevěnou deskou 160 x 78 cm od značky se skvělou pověstí Nordic Design jednoduše seženete tady a teď za super peníze! Výhodně za super cenu 26 100 Kč.