Moebel Living Černá kovová vinotéka Boston 184 cm II

Uzamykatelná vinotéka Boston zaujme zejména svým průmyslovým vzhledem. Konstrukce z černě lakovaného kovu s mřížovanou výplní... více informací »
Moebel Living Černá kovová
Značka: Moebel Living
28 962 Kč
Koupit hned »
Uzamykatelná vinotéka Boston zaujme zejména svým průmyslovým vzhledem. Konstrukce z černě lakovaného kovu s mřížovanou výplní...

Uzamykatelná vinotéka Boston zaujme zejména svým průmyslovým vzhledem. Konstrukce z černě lakovaného kovu s mřížovanou výplní je doplněna o 12 polic z masivního borovicového dřeva v šedém odstínu. Celkem tak můžete vinotéku využít k uložení až 72 lahví vína, či jiných nápojů. Vinotéka Boston perfektně doplní zejména rustikálně laděné interiéry.

Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 67 cm. Výška 184 cm. Hloubka 44 cm. Konstrukce Černě lakovaný kov. Police Masivní borovicové dřevo. Barva Černá. Materiál Kov. . . .

Super kus Moebel Living Černá kovová vinotéka Boston 184 cm II od předního výrobce Moebel Living pohodlně seženete v naší nabídce za příznivou cenu! Výhodně za skvělou cenu 28 962 Kč.