Hoorns Kávově hnědá kovová stolní lampa Boletus ø 24 cm

Stolní lampa Boletus vás zavede zpět do 70. let. Lampa Boletus je laděna do retro designu, ale s moderním upgradem. Stínidlo je... více informací »
Hoorns Kávově hnědá kovová stolní lampa Boletus ø
Značka: Hoorns
2 155 Kč
Koupit hned »
Stolní lampa Boletus vás zavede zpět do 70. let. Lampa Boletus je laděna do retro designu, ale s moderním upgradem. Stínidlo je...

Stolní lampa Boletus vás zavede zpět do 70. let. Lampa Boletus je laděna do retro designu, ale s moderním upgradem. Stínidlo je vyrobeno z tvrzeného skla s moderním černým kouřovým nádechem. To skvěle doplňuje kovová podnož v kávové barvě. Lampa Boletus, díky svému vzhledu připomínající hříbek, je příjemná na pohled a vytváří měkké světlo přes tónované sklo. Lampa se skvěle hodí do moderních i klasických interiérů.

Pozn: Žárovka E27 max 40 W není součástí balení.

Další parametry: Výška 37 cm. Průměr 24 cm. Světelný zdroj 1 x E27 max 40W. Délka kabelu 180 cm. Stínidlo Kouřové sklo. Podstavec Lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Transparentní. Materiál Kov. Materiál Sklo.

Kvalitní produkt Hoorns Kávově hnědá kovová stolní lampa Boletus ø 24 cm od top výrobce Hoorns k dostání v naší aktuální nabídce za super cenu! Výhodně za cenu 2 155 Kč.