ElisionDesign

Šedá dubová knihovna Woodman Avon 191 cm

Povedený produkt Šedá dubová knihovna Woodman Avon 191 cm od kvalitní značky Woodman máte možnost najít právě teď u nás za super cenu. Nabídka již od 14 990 Kč.
EAN: 178208201092
Šedá dubová knihovna Woodman Avon
Koupit hned »
Značka: Woodman
14 990

Stylová knihova Avon II. od značky Woodman je vhodná nejen do obývacích pokojů, ale i do vaší kancelářeČástečně otevřená knihovna vyrobená z dřevotřískové desky potažená dubovou dýhou je podepřená podnožím z masivního dubového dřeva. Úložný prostor je řešený uzavíratelnými, ale i otevřenými regály. Navíc díky několika odstínům šedé barvy na dvířkách, krásně vynikne především v moderním retro designu. Doporučujeme pořídit k ostatním produktům z kolekce Avon.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 191 cm. Šířka 65 cm. Hloubka 35 cm. Výška skříněk 41,5 cm. Šířka skříněk 40 cm. Výška polic 41,5 cm. Šířka polic 19,5 cm. Korpus Dubová dýha. Dveře, záda Lakované MDF. Podnož Masivní dub.