Kave Home Teakový kulatý jídelní stůl LaForma Maial 90 cm

Moderní jídelní stůl LaForma Maial zaujme svým minimalistickým designem a čistým přírodním vzhledem. Deska i podnož jsou... více informací »
Kave Home Teakový kulatý
Značka: LaForma
14 366 Kč
Koupit hned »
Moderní jídelní stůl LaForma Maial zaujme svým minimalistickým designem a čistým přírodním vzhledem. Deska i podnož jsou...

Moderní jídelní stůl LaForma Maial zaujme svým minimalistickým designem a čistým přírodním vzhledem. Deska i podnož jsou vyrobena z masivního teakového dřeva, což stolu dodává patřičnou stabilitu a odolnost. Stůl bude skvělým společníkem při vašich společných rodinných chvílích. Jídelní stůl LaForma Maial se skvěle hodí do moderních skandinávsky laděných interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 77 cm. Průměr 90 cm. Deska Masivní teakové dřevo. Podnož Masivní teakové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. . . . .

Tento vynikající produkt Kave Home Teakový kulatý jídelní stůl LaForma Maial 90 cm od značky s dlouholetou tradicí Kave Home pohodlně pořídíte zrovna za parádní cenu! Produkt momentálně prodáváme za 14 366 Kč.